:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Expresní doručení

Vzhledem k zajištěným dodavatelsko-odběratelským vazbám a skladovým zásobám jsme schopni určité položky zboží expedovat den následující po dni obdržení Vaší objednávky. V rámci internetových obchodù nábytkem zaručujeme nejkratší dodací lhùty.Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Dopravné zdarma
Garance spokojenosti
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na::: Doporučujeme
eparker - banner

Zakoupit u nás zboží na splátky a zaplatit méne než pri hotovostní platbe v obchode - jak je to možné? Není v tom žádný trik!

Zboží nabízíme za výhodné ceny, u nás vždy nakoupíte levneji než v klasických kamenných obchodech, a to dokonce i pri nákupu na splátky - vcetne zapoctení úrokù!

A navíc - splátky s Vámi dohodneme z pohodlí Vašeho domova. Podpis úverové smlouvy probehne až v okamžiku predání zboží. Nemusíte nikam jezdit ani cekat na výsledek, zda byl úver schválen ci zamítnut.

Naše nejvýhodnejší nabídka zní: pouze 5 % ceny ihned - zbytek v deseti mesícních splátkách ve výši 10 %. Ješte nikdy v minulosti nebyl nákup na Internetu tak bezpecný, pohodlný a cenove výhodný!

Podrobný postup...


eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek