:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Garance spokojenosti

Zaručujeme Vám, že pokud objednané zboží nebude splňovat Vaše představy (např. vzhled, užitné vlastnosti, apod.), mùžete ho bez udání dùvodù, nepoužité a nepoškozené, zaslat do 14 dnù od doručení zpět na naši adresu a požadovat vrácení kupní ceny.Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Dopravné zdarma
Expresní doručení
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na::: Doporučujeme
eparker - banner
Sedacky.CZ patrí mezi nejvetší internetové obchody s nábytkem, sedacími soupravami, sedacími vaky, pohovkami a bytovými doplnky v celé ceské republice. Predstavujeme vám kvalitní sedací soupravy dále pak sedacky, pohovky, sedací vaky, kresla a jiné zboží s garancí nejnižších cen. Také vy u nás mùžete využít exkluzivní nabídky v podobe dopravy vašeho výrobku zdarma až do domu kdekoliv v ceské republice. Nabídka není casove omezená vztahuje se na vetšinu našich výrobkù.

Prejeme vám úspešný nákup!

Pomáháme

Život bez bariér

Dobrý den,

jménem uživatelù denního stacionáre bych Vám chtela podekovat za Váš dar. Sedací míc, který jste nám poslal je pro nás velkým prínosem. Využije ho predevším klient, který má težkou formu detské mozkové obrny, vzhledem k jeho postižení používá invalidní vozík a sedet dokáže jen s oporou zad. Dosud mohl ve stacionári využívat jen vozík nebo ležet na posteli. Díky sedacímu míci mu tak mùžeme poskytnout další možnosti polohování. Není tak nucen sedet pouze v jedné poloze na invalidním vozíku. Míc si hned museli vyzkoušet i ostatní uživatelé stacionáre a byli velmi nadšení.

S pozdravem

Mgr. Romana Hanušová
Vedoucí denního stacionáre
Život bez bariér, o.s.
Nová Paka

Život bez bariér Život bez bariér
DPS Kostelácek

Dobrý den,

velké díky patrí Josefu Bršlicovi, vedoucímu Internetového obchodu Sedacky.cz.
Tento daroval obcanskému sdružení Detský pevecký sbor Kostelácek hrací koberec Twister, který funkcne oživí interiér zkušebny peveckého souboru a zároven bájecne poslouží detem ve volných chvílích pro hru.

Za celý kolektiv zpeváckù Vám dekuji
Jana Patzelová
sbormistr DPS Kostelácek

DPS Kostelácek DPS Kostelácek
eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek