:: Vyhledávání



Náhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Dopravné zdarma

Poskytujeme jen ty nejlepší služby, a proto při objednávce vyšší než 3.000,- Kč neúčtujeme zákazníkovi dopravné. Při objednávce nižší než 3.000,- Kč účtujeme dopravné a balné 250,



Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Expresní doručení
Garance spokojenosti
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na:



:: Doporučujeme
eparker - banner
Sedacky.CZ patrí mezi nejvetší internetové obchody s nábytkem, sedacími soupravami, sedacími vaky, pohovkami a bytovými doplnky v celé ceské republice. Predstavujeme vám kvalitní sedací soupravy dále pak sedacky, pohovky, sedací vaky, kresla a jiné zboží s garancí nejnižších cen. Také vy u nás mùžete využít exkluzivní nabídky v podobe dopravy vašeho výrobku zdarma až do domu kdekoliv v ceské republice. Nabídka není casove omezená vztahuje se na vetšinu našich výrobkù.

Prejeme vám úspešný nákup!

Pomáháme

Život bez bariér

Dobrý den,

jménem uživatelù denního stacionáre bych Vám chtela podekovat za Váš dar. Sedací míc, který jste nám poslal je pro nás velkým prínosem. Využije ho predevším klient, který má težkou formu detské mozkové obrny, vzhledem k jeho postižení používá invalidní vozík a sedet dokáže jen s oporou zad. Dosud mohl ve stacionári využívat jen vozík nebo ležet na posteli. Díky sedacímu míci mu tak mùžeme poskytnout další možnosti polohování. Není tak nucen sedet pouze v jedné poloze na invalidním vozíku. Míc si hned museli vyzkoušet i ostatní uživatelé stacionáre a byli velmi nadšení.

S pozdravem

Mgr. Romana Hanušová
Vedoucí denního stacionáre
Život bez bariér, o.s.
Nová Paka

Život bez bariér Život bez bariér




DPS Kostelácek

Dobrý den,

velké díky patrí Josefu Bršlicovi, vedoucímu Internetového obchodu Sedacky.cz.
Tento daroval obcanskému sdružení Detský pevecký sbor Kostelácek hrací koberec Twister, který funkcne oživí interiér zkušebny peveckého souboru a zároven bájecne poslouží detem ve volných chvílích pro hru.

Za celý kolektiv zpeváckù Vám dekuji
Jana Patzelová
sbormistr DPS Kostelácek

DPS Kostelácek DPS Kostelácek




eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek