:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Dopravné zdarma

Poskytujeme jen ty nejlepší služby, a proto při objednávce vyšší než 3.000,- Kč neúčtujeme zákazníkovi dopravné. Při objednávce nižší než 3.000,- Kč účtujeme dopravné a balné 250,Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Expresní doručení
Garance spokojenosti
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na::: Doporučujeme
eparker - banner

Nejcasteji kladené otázky"Mohu skutecne objednané zboží vrátit do 14 dnù od jeho prevzetí?"
Na dodané zboží se skutecne vztahuje 14 denní ochranná lhùta, ve které máte nárok zboží bez udání jakýchkoliv dùvodù nepoškozené a v originálním balení vrátit nazpet a požadovat vrácení penez ve výši plnení ceny zboží. Dopravné a další náklady spojené s realizací zakázky jdou na vrub zákazníka."Je možné si zboží pred objednáním nekde prohlédnout?"
I tato varianta je možná, ale je treba se predem informovat, zda zboží, o které máte zájem je aktuálne vystavené v naší vzorkové prodejne."Lze u Vás nakoupit i na splátky"
Samozrejme - nabízíme dve varianty rešení. První variantou je online žádost, kdy pri vyplnování údajù v košíku zvolíte zpùsob platby "na splátky Cetelem" a jste srozumitelne krok po kroku vedeni až k odeslání vyplneného formuláre. O výsledku je zákazník obvykle informován do 24 hodin po odeslání žádosti. Druhou variantou, která se nabízí (obvykle pokud Vám nelze formulár z jakéhokoliv dùvodu odeslat ci vyplnit), je zaslání formuláre splátkové spolecnosti na email, po jehož vyplnení a zpetném odeslání náš pracovník provede výše zmínené úkony za Vás a o výsledku jste obratem informováni."Odpovídá vyobrazené zboží skutecnosti?"
U veškerého námi nabízeného sortimentu se snažíme o co nejvernejší vyobrazení, tzn. že fotografie jsou pred svým zarazením konfrontovány se skutecností a pokud nalezneme jakékoliv vetší odlišnosti, jsou výrobky prefoceny. Nejde jen o ochranu zákazníka, ale i o ochranu nás jako dodavatelské firmy, nebo» tímto predcházíme zbytecnému vracení zboží v zákonem garantované 2 týdenní ochranné lhùte."Je nabízené zboží skutecne kvalitní?"
I v tomto ohledu se snažíme dodržovat nejprísnejší merítka kvality, nebo» jako již u výše zmíneného bodu jde predevším o naši ochranu. Nesnažíme se proto prodat jakékoliv zboží za jakoukoliv cenu, ale z nabízených výrobkù si peclive vybíráme a pokud v prùbehu prodeje zjistíme u jakéhokoliv výrobku reklamacní zatížení vyšší než 1% z celkového prodeje, je výrobek okamžite z nabídky vyrazen."Je dopravné skutecne zdarma?"
Dopravné je zdarma, pokud celkový objem objednávky presáhne 3.000,- Kc vc. DPH, a to po celé cR. Pri objednávkách do 3.000,- Kc jsme z ekonomických dùvodù nuceni úctovat paušální dopravné 250,- Kc vc. DPH.Toto jsou nejcasteji kladené otázky našich zákazníkù. Pokud jste ve výše zmínených vetách nenašli odpoveï na Vaši otázku, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek