:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Garance spokojenosti

Zaručujeme Vám, že pokud objednané zboží nebude splňovat Vaše představy (např. vzhled, užitné vlastnosti, apod.), mùžete ho bez udání dùvodù, nepoužité a nepoškozené, zaslat do 14 dnù od doručení zpět na naši adresu a požadovat vrácení kupní ceny.Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Dopravné zdarma
Expresní doručení
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na::: Doporučujeme
eparker - banner
Dodací podmínky:

Doprava je zajištena prevážne vlastními vozidly dodavatele a kurýrní službou. Dodavatel si vyhrazuje právo menit formu prepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.

Konkrétní dodací lhùty jsou uvedeny u každého výrobku. Upozornujeme, že tyto dodací lhùty jsou POUZE ORIENTAcNÍ - vzhledem k šíri nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené prípadné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhùty.

Dopravné pri objednávce do 5.000,- Kc hradí zákazník ve výši 250,-Kc. Pri objednávce nad 5.000,- je doprava hrazena prodávajícím.

eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek