:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Dopravné zdarma

Poskytujeme jen ty nejlepší služby, a proto při objednávce vyšší než 3.000,- Kč neúčtujeme zákazníkovi dopravné. Při objednávce nižší než 3.000,- Kč účtujeme dopravné a balné 250,Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Expresní doručení
Garance spokojenosti
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na:
:: Doporučujeme
eparker - banner
Zpùsoby ošetrování calouneného nábytku

Textilní potah

Nejdríve odstrante prach vysavacem nebo prachovkou. Nábytek otrete vlhkým hadríkem. Nechte úplne uschnout.

Ekokùže

Nejprve otrete mekkým hadríkem prach. Poté namocte cistý hadrík do vody s mýdlem. Ocištete. Opakujte s vymáchaným hadríkem. Otrete do sucha.

cištení skvrn

Prípadné skvrny vycištete mekkým hadríkem namoceným v rozpuštené sode. Postupujte krouživými pohyby z vnejšku do centra skvrny. Opakujte s vymáchaným hadríkem. Nechte uschnout.

! Varování !: Nepoužívejte abrasivní cistící prostredky nebo prostredky obsahující amoniak.

K ošetrování a cištení calouneného nábytku lze použít všechny bežne dostupné prostredky, které jsou urceny pro daný materiál.

Obnovení staré kùže

Nalijte do sklenice olej nebo lanolin. Zahrejte ve vodní lázni. Použijte mekkou cistou látku, aplikujte krouživými pohyby. Alespon 24 hodin nechte pùsobit, poté vyleštete do sucha.

eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek