:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Garance spokojenosti

Zaručujeme Vám, že pokud objednané zboží nebude splňovat Vaše představy (např. vzhled, užitné vlastnosti, apod.), mùžete ho bez udání dùvodù, nepoužité a nepoškozené, zaslat do 14 dnù od doručení zpět na naši adresu a požadovat vrácení kupní ceny.Nejšiřší nabídka
Garance nejnižších cen
Dopravné zdarma
Expresní doručení
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na::: Doporučujeme
eparker - banner

PrEc«ETE SI O SÍTÍCH...

Letní období roku si bez výjimky spojujeme s dovolenými a odpocinkem. Jednou z nejpríjemnejších možností, jak relaxovat za krásného slunecného pocasí, ale i v prostredí Vašich domovù, je trávit volné chvilky odpocinkem v houpacích sítích a závesných kreslech. Houpací síte naplnují každého, kdo si do nich lehne, dobrým pocitem. Nekdo nechá své myšlenky ubíhat a sní treba o dovolené, mori, plážích a palmových hájích, druhý si jednoduše lehne a užívá si nicnedelání.


BRAZILSKÁ TECHNIKA LEŽENÍ

špatne / správne


Houpací síte jsou v Brazílii mnohdy i dnes používané jako postel, proto jsou tak široké a pohodlné. Síte bez tycí se zavešují ve výšce hlavy a ve vzdálenosti asi 3 metry, což zpùsobí vyvešení síte do hlubokého oblouku. To umožní, že si mùžete lehnout našikmo z rohu do rohu, aby záda zùstala rovná. Tato technika ležení je také bezpecnejší nehrozí totiž prevrácení a vypadnutí ze síte. Pro ty, kterí si zvykli na klasiku - síte s tycemi - je k dispozici také nabídka techto sítí, které prekvapí svou stabilitou. Síte jsou tkané na rucních stavech a vyznacují se velkou pevností tkaniny.


TYPY SÍTÍ

síte XXL obrích rozmerù s velkou nosností urcené pro celou rodinu. Nekolik typù vcetne provedení s tycemi v pestrobarevných a prírodních provedeních (100% bavlna)
síte XL pro dva dospelé (100% bavlna), pestrobarevné
síte pro jednu osobu vc. provedení s tycemi, prírodní i pestrobarevné
síte pro turistiku s hmotností od 0,3 kg (100% nylon) a nosností 90 kg, které je možné kombinovat s moskytierami a stanovým prístreškem
síte z materiálù odolných pùsobení UV-zárení a povetrnostním podmínkám
síte pro vetší deti ze 100% bavlny s nosností do 40 kg. Možnost volného zavešení nebo umístení do stojanu
kombinace síte a kolébky pro deti do jednoho roku veku se stojany ci bez, vyrobené z prírodních materiálù

ZÁVeSNÁ KrESLA

Závesná kresla nabízejí svým uživatelùm dostatek pohodlí a prostoru pro vydatnou relaxaci a» už na zahrade ci v byte. Menšími rozmery oproti sitím se mohou stát alternativou tam, kde není pro sí» dostatek místa. Z dùvodu polohy, která je blíže sezení než ležení, jsou kresla také vhodnejší pro osoby s menší pohyblivostí.

TYPY KrESEL

jednodušší kresla, jejichž tvar je vymezen pouze horní rozpernou tycí a dokáží se tak prizpùsobit telesným proporcím i poloze sedícího. Nekolik provedení ze 100% bavlny nebo materiálù odolných pùsobení UV-zárení a povetrnostním podmínkám. Tato kresla je možné doplnit podnožkou.
luxusnejší provedení kresel s nekolika rozpernými tycemi, podhlavníkem a podnožkou, která prekvapí pohodlím, stabilitou a odolností
detská kresla, která jsou zmenšenými kopiemi kresel pro dospelé a lépe tak odpovídají požadavkùm detí

PrÍSLU©ENSTVÍ

Ke všem typùm sítí a kresel jsou na výber rùzné typy prvkù pro zavešení od lan, pres háky až po pružiny. V mnoha prípadech se uplatnují také speciální stojany pro zavešení sítí a kresel, které Vás jiste prekvapí svou promyšlenou konstrukcí. Stojany lze používat v exterieru i interieru. Všechny typy stojanù lze pro snazší uskladnení rozložit.DOPLnKY

Svùj odpocinek ješte mùžete zhodnotit, pokud se rozhodnete pro nekteré z následujících doplnkù: polštárky v barve síte ci kresla, deky, piknikové deky, moskytiery, atd.

©ÁTKY NA NO©ENÍ DeTÍ

V našich zemepisných šírkách se mùže zdát, že jsou necím novým, ovšem není tomu tak. Již po staletí jsou používány pro nošení detí napr. v Latinské Americe nebo Indii. Nabízejí rùzné možnosti úvazù a tím vytvorení rùzných poloh pro nošení dítete. I šátky se ale zdokonalují, a tak je možné vybrat i takové typy, které se upevnuji prezkami a nikoli vázaním uzlù, což celý proces prípravy zjednodušuje a urychluje.

Nošení detí tímto zpùsobem prínáší hned nekolik výhod jak pro maminku (nebo i tatínka) tak pro detátko, napr. jsou pro oba pohodlné a bezpecné, v šátku je díte prímo na tele své matky, cítí její teplo, vùni, slyší její hlas, dech i tlukot jejího srdce a tím se cítí bezpecne. Díte je prirozene kolébáno pohyby matky tak , jako tomu bylo pred jeho narozením a matka s ním komunikuje mnohem více, než když leží v kocárku. Tím se tvorí pevné pouto mezi matkou a dítetem. Nošené deti bývají sebevedomejší a otevrenejší, nemívají problémy s komunikací a jsou vyrovnanejší. ©átky jsou vyrábeny výhradne z nezávadných prírodních materiálù. Nošení detí tímto zpùsobem nikterak negativne neovlivnuje zdravý vývoj dítete a je dùkladne provereno mnoha staletími, kdy jej využívali naši predkové. Lze je použít od narození až do doby dokud díte unesete.

ÚDRŽBA

Houpací síte, závesná kresla a detské produkty pereme na 30°C v ruce. Po praní stejne jako po dešti látkové i drevené cásti dùkladne vysušte. Výrobky skladujte v suchém prostredí, aby neplesnively. Konkrétní pokyny jsou uvedeny u jednotlivých výrobkù.

VÝROBNÍ PROCES HOUPACÍCH SÍTÍ A ZÁVeSNÝCH KrESEL

Rucne tkané vyztužení u sítí i kresel
Extra silná lana, aby je nic nemohlo roztrhat.
Obzvlášte stabilní prišití v míste prechodu na zavešení, nebo» tento je nejcitlivejším místem.
Vysoký pocet vláken a síla tkalcovského stavu urcují tlouš»ku síte a tím i její stabilitu.
Vynakládáme mnoho prostredkù na výber správných bavlnených vláken a na laboratorní testy: garantujeme nezávadné barvy.
Rucne zpracované posílení poutek proti prodrení.
eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek