:: VyhledáváníNáhledy obrázkù: On | Off

Jazykový překladač online
:: Sortiment
:: Proč nakupovat u nás

Nejšiřší nabídka

Každý týden pro Vás máme aktualizovanou nabídku, která čítá již více než 5.000 položek zboží v několika desítkách dalších modifikacích. Jsme největší obchod s nábytkem a bytovými doplňky na českém internetu.Garance nejnižších cen
Dopravné zdarma
Expresní doručení
Garance spokojenosti
:: Novinky e-mailem

Přeji si dostávat novinky na::: Doporučujeme
eparker - banner
GENIUS LOCI

Každý zarizovací predmet má svou funkci, která je co do svého naplnení pomerne snadno meritelná. Napr. varné centrum v kuchynské sestave musí být schopno poskytnout možnost tepelne upravovat potraviny a na té ci oné židli se musí dát dobre sedet. Diskutabilní pak ale mùže být míra bezproblémovosti obsluhy onoho varného centra a nebo množství pohodlí, které zmínená židle nabízí. A» už je to ale jakkoliv, vždy takový zarizovací predmet vytvárí v interiéru nejakou atmosféru, emoci a nejak formuje jeho vnímání uživatelem. Jinými slovy, každý kus nábytku spoluvytvárí neco, co bychom mohli nazvat "géniem loci" interiéru a jeho místností.

Obecne
Pri zarizování interiéru a výberu jednotlivých zarizovacích predmetù prirozene bereme v úvahu celou radu skutecností, které jsou jakým si kompromisem mezi poskytovanou funkcí a pohledovou kvalitou toho kterého nábytku, technologického zarízení atd. V prípade kuchynského ci koupelnového vybavení budeme vetší dùraz klást na funkci a užitné ? praktické vlastnosti, pri rešení obývacího pokoje si možná více dovolíme hledet na design a vùbec na to, jak nábytek vypadá.

Vystavet krásný interiér, který by mel presne takovou požadovanou atmosféru ci onoho genia loci, není s použitím samých výjimecných a atraktivním predmetù asi problém. Vytvorit tedy napr. zámecký dojem atmosféru v cinžovním byte s použitím originálního starožitného nábytku z doby Ludvíka XIII nebude težké. Potíže nastanou spíše ve spojení s financováním takové realizace. Mnohem jednodušší a dostupnejší rešení interiéru bude tedy používání vždy jen jednoho, zato výrazného prvku, který na sebe upoutá pozornost.


Jinými slovy: jeden drahokam v obycejné šperkovnici.

Pro povýšení vjemu z navštíveného interiéru není potreba promenit jej od základu a nebo ho celý zarídit zcela novým atraktivnejším nábytkem. Dojem, který si návštevník, potažmo pak uživatel odnáší, mùže být daný jen jedním výrazným prvkem, jehož role by se práve dala popsat jako role jednoho drahokamu v jinak obycejné šperkovnici.

Ve výbave kuchyne tedy postací umístit tedy napr. nejaký zajímavý doplnek, designove atraktivní stojan na nože, závesný program na ochucovadla atp., prípadne podobne výrazné, expresivne barevné, ale jinak obycejné plastové židle, jejichž porizovací cena není závratnou investicí, ale služba, kterou v kuchynském interiéru vykonají, bude vzhledem k jeho vnímání výrazná. Totéž platí prirozene o jiných cástech interiéru. Obývací pokoj mùže být zarízen pomerne bežným, neutrálním zpùsobem. V okamžiku, kdy ale do takové místnosti uživatel umístí napr. jedno výrazné a v barevnosti vše prevyšující kreslo, zùstane dojem z takového interiéru velmi ovlivnený práve tím jedním výrazným zarizovacím prvkem, který na sebe strhl pozornost a stal se podstatným zpùsobem tvùrcem onoho genia loci místnosti. Architekti ríkají: do každé místnosti jeden šperk a je to.

Zdroj: www.living.cz

eparker

Cílem eshopu Sedačky.CZ, poskytující pohovky, křesla, sedací vaky, sedací soupravy a jiný nábytek je poskytnout klientùm kvalitní produkty a profesionální služby s dùrazem na rychlost doručení objednaných pohovek, křesel, sedacích souprav, sedacích vakù a ostatního nábytku. Standardně vysoké úrovně dosahuje komunikace se zákazníky, na které eshop Sedačky.CZ> zakládá svou strategii. V současnosti jsme rozšířili nabídku a zaměřili se především na pestřejší paletu sedacích souprav a sedacích vakù, multifunkčního nábytku a také vámi oblíbených křesel a pohovek